Dedeoğlu, Çalışmalarımıza Devam Ediyoruz

Eylül ayının sonlarına doğru ilçemize gelerek incelemelerde bulunan Adalet Bakan Yardımcısı Bilal Uçar , Ceza Tevkif Genel Müdürü Enes Yavuz Yıldırım, Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın, Adalet Komisyon Başkanı Dursun Büyükbaş ve Cumhuriyet Başsavcı Vekili Olgun Köse’ye eşlik eden Ak Parti Milletvekili Sami  Dedeoğlu ziyaret sonrası gazetemize bir açıklama yaptı. 

 Dedeoğlu yaptığı açıklamada Develi’de  açık veya kapalı bir ceza evi yapılması için  Adalet Bakan Yardımcımız Sayın Bilal Uçar, Ceza Tevkif Genel Müdürü Sayın Enes Yavuz Yıldırım olumlu görüşlerini bildirdikten sonra konunun Ankara’da bizzat takipçisi olacağım. Develi’ye yeniden  Ağır Ceza Mahkemesi’nin getirilmesi için de Ankara’da Bakanlık nezdinde girişimlerde bulunmaya başladık.’ dedi. 

Sami Dedeoğlu  yaptığı  açıklamada  ilçemize  yeni bir fakülte kazandırmak içinde  Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde  girişimlerinin devam ettiğini belirtirken önümüzdeki yıl Develi’ye  450 öğrenci kapasiteli yeni bir erkek öğrenci yurdu yapılacağının da müjdesini verdi.

Sami Dedeoğlu  açıklamasının sonunda Kayseri ve Develi’nin her türlü sorunlarının takipçisi olduklarını,   tüm Develililerle birlikte omuz omuza vererek bu  yatırımları ilçeye  kazandıracaklarını belirtti. 

Okunma sayısı: 253
Eklenme Tarihi: 3.10.2017 14:20:59
Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.!