Develi Şahlanacak

Akkuş, “Saadet tüm Türkiye’de olduğu gibi Develi’de de şahlanacak.”

Saadet Partisi İlçe Başkanlığına Abdullah Akkuş Atandı.


İlçemizin tanınmış simalarından Abdullah Akkuş  Saadet Partisi Genel Merkezince 28 Nisan tarihinde İlçe Başkanlığına atandı. 

Daha önce de İlçe başkanlığı görevini yürüten  Abdullah Akkuş  konuyla ilgili olarak yaptığı basın açıklamasında,

“ Her türlü siyasi engellemelere karşı Millet İttifakı oluşturarak bu engelleri aşan ve  Türkiye Büyük Millet Meclisinde vatandaşın iradesinin yansıyacağı bu oluşumu gönülden destekliyoruz. 

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Temel Karamollaoğlu   Yüz Bin İmza Engelini aşarak   24 Haziran seçimlerine katılıyor.  Hakkın ve Haklının yanında duruşuyle   aziz milletimizin  sevgisini kazanan  Sayın Temel Karamollaoğlu ve Saadet Partisi inşaallah 24 Haziran seçimlerinde, Milletin  oluşturduğu  ittifakla birlikte, başarıyla çıkacaktır. 

Bizler Develi İlçe Başkanlığı olarak bu sürece  destek vereceğiz.  Seçim Büromuzu Melekgirmez Çarşısında açtık ve çalışmalarımıza başladık. 

İnanıyoruz ki Saadet tüm Türkiye’de olduğu gibi Develi’de de şahlanacak ve Milletin İttifakına güçlü bir destek verecek. 

Genel Başkanımıza  iki gün içerisinde 100 Binin üzerinde imza vererek  Cumhurbaşkanı adayı olmasına sağlayan  gerek Develi’mizde, gerek Ülkemizdeki tüm  insanlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

Saadet Partisi Develi  teşkilatı olarak bu süreç içerisinde  gayret bizden, taktir ise Cenab-ı Allah’tan olacağına inanıyor,  24 Haziran seçimlerinin  halkımıza hayırlar getirmesi temennisiyle, tüm hemşehrilerimize  saygı ve selamlarımı  sunuyorum.” dedi.

Okunma sayısı: 852
Eklenme Tarihi: 8.5.2018 15:01:43
Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.!