Fakülte ve MYO İçin Güvenlik Toplantısı Yapıldı

Geçtiğimiz hafta Perşembe günü İlçemiz Kaymakamı Murat Duru’nun başkanlığında ve Kaymakamlık Makamında   fakülte ve meslek yüksek okulları içing üvenlik toplantısı yapıldı. 

Toplantıya Kaymakam Murat Duru başkanlık ederken, Başkan Mehmet Cabbar, Cumhuriyet Savcısı Selim Şerif,  J. Bölük Komutanı Yzb. Mustafa Mandar,  Emniyet Amiri  Serdar Çiftçi, KYK Müdiresi Gülşen Atıcı ile Fakülte ve MYO Genel Sekreterleri katıldılar. 

Toplantı sonrası,  İçişleri Bakanlığı ve Kayseri Valiliğinin talimatları doğrultusunda Erciyes Üniversitesi Seyrani Ziraat Fakültemiz ve Hüseyin Şahin Meslek Yüksek Okulunda 2017-2018 akademik yılı eğitim öğretim hizmetlerinin özgür ve güvenli ortamda sürdürülebilmesi, öğrencilerimizin her türlü terör örgütlerinden ve terör faaliyetlerinden uzak tutulması , karşıt görüşlü öğrenci gurupları arasında muhtemel olayların önlenmesi ve akademik yılın huzur içerisinde tamamlanması için gerçekleştirilen toplantıda bir dizi tedbirler alındığı ve bu tedbirlerin 2017-2018 eğitim yılı içerisinde eksiksiz olarak uygulanacağı, belirtildi. 

Okunma sayısı: 186
Eklenme Tarihi: 10.10.2017 14:33:13
Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.!