Yanıldığını Kendisi de Kabul etti

Yanıldığını Kendisi de Kabul etti
Yerel / 17 Mar 2023 509

Cübbeli Ahmet’in 14 Mart’ı 15 Mart’a bağlayan geceye dikkat edin uyarısı sonrası Kayseri’de vatandaşlar sokaklarda sabahladı.

Cübbeli Ahmet Hoca'nın yaptığı bu açıklaması birçok ilimizde paniğe neden oldu. Hatta deprem fırtınasındaki Kayserililer paniğe kapılarak, parklara kurdukları çadırlarda yaşamaya başladı.

 Ancak Kehaneti tutmayan cübbeli bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

YENİ AÇIKLAMA: BİR ŞEY DEMEDİK Kİ
Kehaneti tutmayınca gözlerin çevrildiği Cübbeli ‘den yeni bir açıklama geldi. Video yayınlayarak Kayserililere seslenen Cübbeli Ahmet Hoca, "14 Mart'tan korkmasalardı pek de izlemezlerdi. Bir korktular ki bütün bir Kayseri'de evde yatan yok. Ne dedik? Bir şey demedik ki. Kayseri rahat uyu. Fitne yok, bir şey yok. Kayseri'ye selamlar olsun" dedi.

CÜBBELİ NE DEMİŞTİ?
Cübbeli Ahmet Hoca, geçtiğimiz günlerde yaptığı deprem açıklamasında, şu ifadelere yer vermişti: "Bir arkadaş derneğe rüyasını atmış, dernekten de bana yazılı şekilde rüyayı gönderdiler. Rüya bizi bağlamaz ama ben rüyada demişim ki '14.3 buna dikkat et.' O da '3'üncü ayın 14'üne dikkat et' diye anlamış. Yazı bende, telefonuma atmışlar. Halbuki ben bunu size diyecektim. Ancak arkadaşın bu rüyayı görmesinden dolayı öne çektim. 3'üncü ay mart oluyor, 14'ü de Salı'yı Çarşamba'ya bağlayan gece oluyor. Bunun özelliği Rumi takvime göre ilk çarşamba olmasıdır. Biz bunu 1 hafta önce arkadaşlarla takvime bakıp tespit etmiştik."

Kaynak: https://www.yenicaggazetesi.com.tr/cubbeli-ahmet-fena-faka-basti-

Bu haber için henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz!


Yorum yazmak için lütfen üye girişi yapınız.